Аппарат для шаурмы электрический Remta SD14
Корпус із нержавіючої сталі.
Верхній привід значно спрощує роботу кухаря, а керамічні нагрівачі забезпечать гарну площу прожарювання за менший час (порівняно з теновими нагрівачами) та більшу економію електроенергії.
Роздільна регулювання тенів.
Завантаження м'яса: до 40 кг.
Довжина шампуру: 630 мм.
Напруга 220 В/50 Гц. Потужність: 4,2 кВт. Габаритні розміри: 510х660х920 мм – Вага: 22,1 кг. Пакувальні розміри: 520х330х950 мм. – Вага в упаковці: 22,5 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Страна производитель | Турция |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Источник питания | Электричество |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Вращение шампура | Автоматическое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 540 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Высота | 940 мм |
| Вес | 19.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная загрузка | 40 |
| Номинальная мощность | 4.35 |
Информация для заказа
- Цена: 18 438 ₴


