Апарат для шаурми електричний Remta SD10
Апарат для шаурми електричний Remta Sd10 з верхнім приводом - прекрасний вибір для тих, хто хоче робити смачну, добре просмажене шаурму, не докладаючи великих зусиль. Верхній привід значно спрощує роботу кухаря, а керамічні нагрівачі забезпечать хорошу площа прожарювання, за менший час (у порівнянні з теновыми нагрівачами)і велику економію електроенергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Обертання шампури | Автоматичне |
| Номінальна потужність | 2.6 |
| Максимальне завантаження | 20.0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 17.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 628 ₴

