Поверхня для смаження чавунна Remta R 61
Жарильна поверхня електрична. Двостороння, поверхня перевертається: з одного боку гладка, з іншого ребриста.
Розміщення: настільне.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Матеріал жарочної поверхні: чавун.
Розмір поверхні: 280х500 мм.
Бічні і пристінні бортики.
Знімний жиросборник. Індикатор включення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Страна производитель | Турция |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 2 кВт |
| Максимальная рабочая температура | 250 град. |
| Минимальная рабочая температура | 50 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип рабочей поверхности | Рифленая |
| Материал рабочей поверхности | Чугун |
| Тип установки | Настольный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 580 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Высота | 230 мм |
| Вес | 13.6 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 419 ₴

