Поверхня для смаження чавунна Remta R 61
Жарильна поверхня електрична. Двостороння, поверхня перевертається: з одного боку гладка, з іншого ребриста.
Розміщення: настільне.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Матеріал жарочної поверхні: чавун.
Розмір поверхні: 280х500 мм.
Бічні і пристінні бортики.
Знімний жиросборник. Індикатор включення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Максимальна робоча температура | 250 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Тип установки | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 13.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 419 ₴

