Гриль прижимний електричний R79 Remta (паніні гриль.)
Однопостовий c фиксаторной пружиною. Підходить для розігріву шаурми (місткість близько 5 штук), тостів, сендвічів і тп.
Верхня і нижня поверхні - ребристі. Розмір поверхні: 460х270 мм. Діапазон регулювання температури: 50..300С
Чавунні накладки. Корпус з нержавіючої сталі. Знімний жиросборник. Індикатор включення.
Габарити: 525*455*285 мм
Вага: 27 кг
Потужність: 2.5 кВт
Напруга: 220В
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 455 мм |
| Висота | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид гриль обладнання | Контактний Гриль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 854 ₴

