Апарат для приготування хот догів штирьовий КИЙ-В АПХ-Ш
|
Роздільне включення. Час розігріву. Зручність в розбиранні. |
|
|
|
|
|
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Апарат |
| Вид апарату | Штирьовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна потужність | 0.45 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 598 ₴

