Паровий апарат для хот догів - модель АПХ - П, забезпечує м'який розігрів продуктів, що виключає варіння сосисок і размокание булочок. Панорамне виконання дає можливість покупцям бачити процес приготування хот догів. Одночасно в апараті можна розігрівати 25 булочок і 90 сосисок.
Панорамне виконання.
Задня стінка виконані з скла, що дозволяє покупцям бачити процес приготування.
Якість приготування.
Процес приготування сосисок відбувається на пару, що виключає їх варіння.
Конструкція апарату виключає размокание булочок.
Автоматичне регулювання температури.
Регулятор температури забезпечує автоматичне регулювання і підтримка заданої температури апарату для хот догів від 30 до 90 градусів.
Простота в обслуговуванні.
Дверцята і внутрішні перегородки апарату для хот догів знімні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Апарат |
| Вид апарату | Паровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 1.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 470 мм |
- Ціна: 8 053 ₴






