Вітрина для суші (суші-кейс) FROSTY RTS-43L
Температура, tº =0°/+12°C, статическое охлаждение
гастроемкости в комплекте 4хGN1/3-40
LED подсветка, автооттайка, эл.термостат, лайтбокс,
открывающееся переднее гнутое стекло,
раздвижные стеклянные шторки,
корпус: нерж.сталь, пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна споживана потужність | 18 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 1131 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Суші-кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 458 ₴

