Дошка обробна Hendi НАССР450*300*127
Виконані з поліетилену HDPE 500
Відповідають нормам HACCP
Двосторонні
Обидві сторони без жолобків
Дошка обробна, підходить для кафе, барів, ресторанів, їдалень, у наявності дошки різних кольорів, кожен колір відповідає різної групі товарів.
| білий | молочні продукти, хліб |
| червоний | сире м'ясо |
| синій | риба |
| зелений | овочі |
| коричневий | варене м'ясо, ковбаси |
| жовтий | сира птах |
| фіолетовий | для алергетиків |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ручка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліетилен HDPE 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴


