Апарат для приготування морозива (фрізер) GoodFood ICM15
Застосовується для приготування морозива, сорбетов, охолоджених десертів і йогуртів.
Для різноманітності смаку морозива, можна додати натуральні продукти: горішки, фрукти, сухофрукти, шоколад.
Корпус пластик, колір білий.
Контейнер для морозива обсяг близько 1,5 літра.
Температура замерзання -35 град C.
Охолодження компресором.
Цикл приготування морозива 30-60 хв.
В комплекті: ложка для морозива.
РК--дисплей показує кожен етап роботи.
Холодоагент R600a.
Потужність 140 Вт. Напруга: 220В/50Гц.
Габаритні розміри 240*390*326 мм. Маса 10,56 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 140 Вт |
| Артикул | ICM15 |
| Вага в упаковці, кг | 11 |
| Габаритні розміри | 240*390*326 |
| Вага (кг) | 10 |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 285*422*370 |
| Холодоагент | R600a |
| Напруга | 220В/50Гц |
| Цикл приготування | 30-60 хв |
| Контейнер для морозива | 1,5 літра |
| Гарантія | 12 місяців |
| РК дисплей-- | Так |
| Температура заморожування | -35 град C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 668 ₴




