Плита індукційна GoodFood IC35 WOK PRIME
Плита індукційна 1-конфорочна WOK. Призначена для сковорідок WOK.
Скло WOK розміром d280х42h мм. В комплекті сковорода WOK d360х95h мм.
Корпус з нержавіючої сталі AISI 304.
Поверхня з високоякісного жаростійкого скла чорного кольору. Цифровий дисплей. Сенсорна панель управління. Електронний захист від перегріву.
9 рівнів потужності 500-3400Вт. Таймер 99 хвилин.
Тип установки: установка на столі. металопластикові ніжки. Примусове охолодження.
Потужність: 3,5 кВт. Напруга: 220В. Габаритні розміри: 350x455x150 мм - Вага: 7,8 кг
Пакувальні розміри: 533х445х275мм - Вага в упаковці: 9,25 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид конфорки | WOK |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Висота | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 431 ₴




