Льодогенератор GoodFood IM45F
Продуктивність 45-50 кг льоду на добу.
Сильне і постійне охолодження.
Тип льоду: пальчиковий пустотіла 28 x 40 мм
Вага 22 грам
Цикл 24 кубиків на 15 хвилин.
Ємність бункера 13 кг.
Підсвічування бункера.
Корпус з нержавіючої сталі.
Подача води: підключення до центрального водопроводу.
Злив безпосередньо в каналізацію.
Тип охолодження компресора: повітряний.
Хладагент R134a.
Потужність 380 Вт. Напруга: 220В/50Гц.
Габаритні розміри 548х611х823 мм. Маса 50 кг
Упаковка: 610х670х840 - Вага в упаковці: 54 кг.
Виконання згідно СЕ норм.
В комплекті: совок для льоду, шланг подачі і зливу води.
Опціонально: Фільтр-пом'якшувач для води DVA16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 380 Вт |
| Артикул | IM45F |
| Вага в упаковці, кг | 54 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 548х611х823 |
| Вага (кг) | 50 |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 610х670х840 |
| Холодоагент | R134a |
| Продуктивність | 45 кг льоду на добу |
| Тип льоду | Пальчиковий пустотіла 28 x 40 мм |
| Напруга | 220В/50Гц |
| Ємність бункера | 13 кг |
| Цикл | 24 кубиків на 15 хвилин |
| Тип установки | підлоговий |
| Подача води | Підключення до центрального водопроводу. Злив безпосередньо в каналізацію. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 436 ₴




